Łask, Wola Łaska 72 (os. Przylesie)

MIKRODERMABRAZJA

Opis zabiegu

Jest nowoczesną metodą mechanicznego złuszczania naskórka, która wykorzystuje bardzo często dermatologia estetyczna. Zabieg w kontrolowany sposób pozwala na powolne ścieranie naskórka warstwa po warstwie , aż do pożądanego poziomu pod stałą kontrolą wizualną. Usunięcie powierzchniowych warstw w naskórku powoduje stymulację i zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny w skórze. Stymuluje w naturalny sposób wzrost nowej tkanki , która zastępuje tę tkankę usuniętą. Podczas wykonywania zabiegu w skórze zachodzi wzmożona cyrkulacja krwi, lepsze odżywienie komórek, wzmocnienie mechanizmów ochronnych skóry na czynniki zewnętrzne. Skóra już po pierwszym zabiegu jest dużo gładsza, jaśniejsza, świeża i bardziej elastyczna.  Głębsza mikrodermabrazja spłyca blizny , redukuje lub całkiem eliminuje drobne zmarszczki , zdecydowanie zmniejsza rozszerzone pory skóry i zmniejsza lub całkiem likwiduje przebarwienia. Umiarkowane użycie mikrodermabrazji w połączeniu z kosmetykami przenikającymi głęboko przez naskórek do skóry właściwej pomaga usupełnić poziom naturalnych składników odżywczych, przywrócić aktywność skóry i ją wzmocnić.

Mamy do dyspozycji dwa rodzaje mikrodermabrazji :

Zabieg mikrodermabrazji diamentowej – polega na pocieraniu energicznymi ruchami o skórę specjalną głowicą z ostrzami / kryształkami diamentu . Pompa zasysając skórę , podczas tarcia  wciąga martwy , zrogowaciały naskórek . Dzięki temu skóra zostaje skutecznie oczyszczona.  Podczas zabiegu zrogowaciały naskórek jest automatycznie odsysany i przechodzi do osobnego pojemnika jako odpad. Zabieg jest bezinwazyjny , pozwalający usunąć złuszczenia, nierówności skazy, zmarszczki oraz niepożądane przebarwienia skóry.

Przy mikrodermabrazji korundowej urządzenie wytwarza strumień wirowy proszku kryształowego, tzw. korundu (mikronizowane kryształki glinu) z wysoką prędkością wypychany jest w kierunku skóry i jednocześnie jest zasysany martwy naskórek pod umiarkowanie dużym ciśnieniem. Podczas zabiegu tysiące kryształków korundu uderza na każdy milimetr skóry subtelnie pocierając o skórę. Dzięki temu zrogowaciały naskórek i wszelkie znieczyszczenia zostają skutecznie usunięte. Korund stosowany do zabiegu jest preparatem sterylnym. Podczas zabiegu użyty korund wraz ze zrogowaciałym naskórkiem jest automatycznie odsysany i przechodzi do osobnego pojemnika jako odpad. Skóra po zabiegu może być jeszcze przez kilka godzin lekko zaczerwieniona jednakże każdy reaguje indywidualnie. Zabieg jest szczególnie zalecany dla skór z rozszerzonymi porami i przebarwieniami .

Mikrodremabrazja jest zalecana w szczególności przy zabiegach zapobiegawczych szybkiemu starzeniu się skóry, leczniczych , łagodzących efekty fotostarzenia, usuwania zrogowaceń , plam, przebarwień, nierówności skóry, złagodzenia zmarszczek trwałych i usunięcia linii mimicznych, złagodzenia widocznych rozstępów i blizn pourazowych i potrądzikowych.

Podczas zabiegu odczuwalne jest  jedynie delikatne zasysanie skóry. Zabieg ten w większości przypadków nie wymaga regeneracji naskórka i rezygnacji z normalnego trybu życia. Przy skórach z większa wrażliwością może zdarzyć się lekkie zaróżowienie skóry i utrzymać się przez kilka godzin.

EFEKTY ZABIEGU:

– pobudzenie procesów odbudowy skóry

– lifting , poprawa owalu twarzy

– znaczne rozjaśnienie skóry z plam portądzikowych, posłonecznych

– pobudzenie skóry do procesu tworzenia kolagenu , elastyny

– poprawa krążenia 

– natychmiastowa widoczna poprawa stanu i kolorytu skóry 

– spłycenie i złagodzenie zmarszczek

– poprawa napięcia i elastyczności skóry poprzez pobudzenie

– znaczna regeneracja poszarzałej zmęczonej skóry

– zamknięcie rozszerzonych porów skóry

– częściowa likwidacja zaskórników

–  znaczne złagodzenie drobnych blizn i zmarszczek

– odnowa komórkowa

– eliminacja nadmiernego rogowacenia

– usunięcie zmian barwnikowych , posłonecznych i starczych

– zwiększenie absorbcji składników aktywnych 

Cena zabiegu
Wszystkie zabiegi wyszczególnione są w naszym cenniku - zapraszamy
Informacje dodatkowe
Wskazania

– łojotok
– rozszerzone pory skóry,
– trądzik zaskórnikowy,
– blizny potrądzikowe,
– przebarwienia,
– płytkie zmarszczki

Przeciwwskazania

– zakażenia wirusowe , bakteryjne i grzybicze skóry,
– trądzik różowaty
– trądzik grudkowo – krostkowy , ropowiczy
– znamiona naczyniowe,
– tendencje do pękania i rozszerzania naczyń krwionośnych,
– skłonnośc do keloidów czyli powstawania nieprawidłowych, przerośniętych blizn,
– stosowanie niektórych leków przeciwzakrzepowych , przeciwpyłkowych tosowanych przewlekle.

Zalecenia pozabiegowe

Zabieg mikrodermabrazji można wykonać o dowolnej porze roku pod warunkiem unikania promieni słonecznych przez okres 2 tygodni od wykonania zabiegu. Obowiązkowo w okresie większego nasłonecznienia należy używać kremu z filtrem SPF 50+

Masz pytania lub wątpliwości? skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon
Łask, Wola Łaska 72 (os. Przylesie - obok Dino)
a.z.prestige@interia.pl tel. 601 670 069


  Administratorem Twoich danych jest A.Z. Prestige. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

  Formularz rezerwacji

   Wybierz zabiegi (max 5)*

   Proponowana data wykonania zabiegu*

   Twoje dane kontaktowe*


   *-pole oznaczone gwiazdką są obowiązkowe


   Administratorem Twoich danych jest A.Z. Prestige. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.