Łask, Wola Łaska 72 (os. Przylesie)

MANICURE

Opis zabiegu

MANICURE KLASYCZNY to minimum jakie powinien każdy z nas zapewnić swoim dłoniom. Zabieg ten obejmuje pozbycie się skórek wokół paznokci, wyrównanie długości paznokci , wypolerowanie paznokci i nawilżenie skórek wokół paznokci wmasowując oliwkę odżywczą.

Po wykonaniu manicure klasycznego możesz pozostać przy naturalnie wyglądającej płytce . W przypadku bardzo zniszczonych paznokci proponowana jest klientowi specjalistyczna odżywka jako zabieg odżywczy, powoduje ona szybką regenerację i wzmocnienie płytki nawet rozdwajającej się. Po zastosowaniu tej odżywki można malować paznokcie lakierem zwykłym, hybrydą lub przedłużyć żelem UV.  Dla Pań wybór dowolnego  zdobienia paznokci. Od zwykłego jednolitego koloru po french z dowolnym kolorem końcówki lub zdobienie różnymi dodatkami typu nalepki, cyrkonie lub zdobienie artystyczne farbkami, hybrydą, stemplami. Dla mężczyzn- jeśli ma takie życzenie stosowany jest lakier bezbarwny matowy – (specjalny dla Panów) lub jeśli życzy sobie by były naturalnie błyszczące i wzmocnione -pasta polerująca z komosy ryżowej wzmacniająca strukturę paznokci.  

Jeśli zależy Paniom na dłużej utrzymującym się kolorze na paznokciach proponuję wybrać lakiery hybrydowe , które są aktualnie najbardziej lubiane i doceniane za bezawaryjność. Można śmiało stwierdzić, że wyparły paznokcie żelowe. Lakierem hybrydowym jednak nie można przełużyć długości paznokcia jak w przypadku żeli.

MANICURE HYBRYDOWY

Metoda hybrydowa jest bezpieczna dla płytki paznokciowej. Nie niszczy jej w żaden sposób pod warunkiem, że nie zdejmą ich sobie Panie we własnym zakresie metodą domową – piłując hybrydę pilnikiem lub mocząc w zwykłym acetonie. W Salonie A.Z.Prestige lakier hybrydowy jest usuwany za pomocą specjalnego płynu, który z łatwością rozpuszcza masę hybrydową nie naruszając powierzchni paznokcia i dodatkowo odżywiając ja . Po usunięciu starego hybrydy , można ponownie nałożyć nowa w innym lub tym samym kolorze . Dysponuję szeroką gamą kolorystyczną lakierów hybrydowych amerykańskiej marki Victoria Vynn oraz francuskiej marki Peggy Sage.

MANICURE ŻELOWY

Rozwiązaniem dla Pań, które mają krótkie własne paznokcie , a pragną mieć długie proponuję wykonanie manicure żelowego , czyli przedłużenie paznokci i utwardzenie masy za pomocą lampy UV.  Przedłużenie paznokci wykonuję na szablonie lub tipsie. 

MANICURE TYTANOWY

Najnowsza metoda stylizacji paznokci oparta na naturalnych , bezpiecznych dla środowiska i paznokci składnikach. Przy tej metodzie nie używa się lampy UV. Masa tytanowa sama utwardza się na paznokciach. Produkt wzbogacony jest minerałami i witaminami takimi jak A, E, D3, B5 oraz wapń. Posiada właściwości odżywcze i wzmacniające. Metoda tytanowa wystarcza nam na 4 tygodnie bez odprysków i zarysowań. Po kilku tygodniach paznokcie są dopełniane i nie ma konieczności całkowitego ściągania masy tytanowej. Duża gama kolorystyczna.

Cena zabiegu
Manicure klasyczny (bez malowania)
40,00
Manicure klasyczny z komosą ryżową
46,00
Manicure klasyczny + lakier kolor
50,00
Manicure klasyczny + lakier - french
60,00
Manicure Vitalizujący + lakier kolor
60,00
Manicure klasyczny z regeneracją paznokci IBX + Peggy Sage
60,00
Manicure klasyczny z regeneracją paznokci IBX + lakier kolor
75,00
Zdjęcie hybryd + manicure z odżywką Peggy Sage
61,00
Manicure hybrydowy
60,00
Manicure żelowy na naturalnej płytce
99,00
Manicure żelowy z przedłużeniem paznokci na formie
120,00
Dopełnienie paznokci żelowych
110,00
Informacje dodatkowe
Wskazania
  • zniszczone paznokcie
  • zbyt krótkie  lub zbyt długie
  • kłopoty z narastaniem skórek
  • w celu polepszenia wizualnego  wyglądu
Przeciwwskazania
  • bakteryjne choroby skóry i paznokci
  • grzybica
  • alergia
Masz pytania lub wątpliwości? skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon
Łask, Wola Łaska 72 (os. Przylesie - obok Dino)
a.z.prestige@interia.pl tel. 601 670 069


Administratorem Twoich danych jest A.Z. Prestige. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

Formularz rezerwacji

Wybierz zabiegi (max 5)*

Proponowana data wykonania zabiegu*

Twoje dane kontaktowe*


*-pole oznaczone gwiazdką są obowiązkowe


Administratorem Twoich danych jest A.Z. Prestige. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.