Łask, Wola Łaska 72 (os. Przylesie)

MANICURE

Opis zabiegu

MANICURE KLASYCZNY to minimum jakie powinien każdy z nas zapewnić swoim dłoniom. Zabieg ten obejmuje pozbycie się skórek wokół paznokci, wyrównanie długości paznokci , wypolerowanie paznokci i nawilżenie skórek wokół paznokci wmasowując oliwkę odżywczą.

Po wykonaniu manicure klasycznego możesz pozostać przy naturalnie wyglądającej płytce . W przypadku bardzo zniszczonych paznokci proponowana jest klientowi specjalistyczna odżywka jako zabieg odżywczy, powoduje ona szybką regenerację i wzmocnienie płytki nawet rozdwajającej się. Po zastosowaniu tej odżywki można malować paznokcie lakierem zwykłym, hybrydą lub przedłużyć żelem UV.  Dla Pań wybór dowolnego  zdobienia paznokci. Od zwykłego jednolitego koloru po french z dowolnym kolorem końcówki lub zdobienie różnymi dodatkami typu nalepki, cyrkonie lub zdobienie artystyczne farbkami, hybrydą, stemplami. Dla mężczyzn- jeśli ma takie życzenie stosowany jest lakier bezbarwny matowy – (specjalny dla Panów) lub jeśli życzy sobie by były naturalnie błyszczące i wzmocnione -pasta polerująca z komosy ryżowej wzmacniająca strukturę paznokci.  

Jeśli zależy Paniom na dłużej utrzymującym się kolorze na paznokciach proponuję wybrać lakiery hybrydowe , które są aktualnie najbardziej lubiane i doceniane za bezawaryjność. Można śmiało stwierdzić, że wyparły paznokcie żelowe. Lakierem hybrydowym jednak nie można przełużyć długości paznokcia jak w przypadku żeli.

MANICURE REGENERUJĄCY VEGAŃSKI

Ten manicure dedykowany jest dla każdego klienta z naciskiem na osoby które są uczulone na produkty chemiczne (zwykłe lakiery, hybrydę czy żel) . Paznokcie są poddane regeneracji, nawilżeniu , czystej pielęgnacji w 100% preparatami vegańskimi. Użyte w zabiegu preperaty , jak np. żel Bye1 – zawiera w składzie krzemionkę oraz senkyunolid pozyskiwany z selera regenerując i odżywiając grzbietową warstwę płytki paznokcia, nawilżając ja solidnie. Zabieg zapobiega rozdwajaniu się paznokci, przyspiesza proces dojrzewania keratynocytów. Preparat Bye2 użyty w zabiegu tworzy trwałą okluzję na płytce paznokcia stanowiąc barierę przed utratą wody oraz składników aktywnych. Na wierzch , za pomocą odżywki Orgin Conditioner nadawany jest połysk i dodatkowe zabezpieczenie.

MANICURE HYBRYDOWY

Metoda hybrydowa jest bezpieczna dla płytki paznokciowej. Nie niszczy jej w żaden sposób pod warunkiem, że nie zdejmą ich sobie Panie we własnym zakresie metodą domową – piłując hybrydę pilnikiem lub mocząc w zwykłym acetonie. W Salonie A.Z.Prestige lakier hybrydowy jest usuwany za pomocą specjalnego płynu, który z łatwością rozpuszcza masę hybrydową nie naruszając powierzchni paznokcia i dodatkowo odżywiając ja . Po usunięciu starego hybrydy , można ponownie nałożyć nowa w innym lub tym samym kolorze . Dysponuję szeroką gamą kolorystyczną lakierów hybrydowych amerykańskiej marki Victoria Vynn oraz francuskiej marki Peggy Sage.

MANICURE ŻELOWY

Rozwiązaniem dla Pań, które mają krótkie własne paznokcie , a pragną mieć długie proponuję wykonanie manicure żelowego , czyli przedłużenie paznokci i utwardzenie masy za pomocą lampy UV.  Przedłużenie paznokci wykonuję na szablonie lub tipsie. 

Cena zabiegu
Wszystkie zabiegi wyszczególnione są w naszym cenniku - zapraszamy
Informacje dodatkowe
Wskazania
 • zniszczone paznokcie
 • zbyt krótkie  lub zbyt długie
 • kłopoty z narastaniem skórek
 • w celu polepszenia wizualnego  wyglądu
Przeciwwskazania
 • bakteryjne choroby skóry i paznokci
 • grzybica
 • alergia
Masz pytania lub wątpliwości? skontaktuj się z nami lub odwiedź nasz salon
Łask, Wola Łaska 72 (os. Przylesie - obok Dino)
a.z.prestige@interia.pl tel. 601 670 069


  Administratorem Twoich danych jest A.Z. Prestige. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.

  Formularz rezerwacji

   Wybierz zabiegi (max 5)*

   Proponowana data wykonania zabiegu*

   Twoje dane kontaktowe*


   *-pole oznaczone gwiazdką są obowiązkowe


   Administratorem Twoich danych jest A.Z. Prestige. Kliknij i dowiedz się więcej o przetwarzaniu Twoich danych osobowych.