Salon Kosmetyki Estetycznej

platforma vibro activ + podczerwień activ sun

Rewolucja bez wysiłku w odchudzaniu !!!

 

NAJNOWSZE ODKRYCIE WIBRACJI

Niespotykana dotąd technika wibracji zastosowana w Vibro Activ wywołuje intensywne drgania rotacyjne, werbujące do pracy tkankę tłuszczową. Adipocyty poddane intensywnym wibracją nacierają na siebie i ulegają spalaniu. Wibracje powodują także skurcze w zaangarzowanych partiach mięśni , zmuszając je do wykorzystania niemal wszystkich włókien i doprowadzając do zwiększenia ich wydolności znacznie efektywniej niż tradycyjne metody treningowe.

25-36 Hz - redukcja tkanki tłuszczowej i obniżenie poziomu cholesterolu

Osoba poddana regularnym ćwiczeniom szybko pozbywa się podskórnej i wewnętrznej tkanki tłuszczowej , szczególnie z brzucha, ud , bioder , pośladków i ramion. Poprawia się również funkcjonowanie układu sercowo - naczyniowego.

45 Hz - modelowanie masy ciała i zwiększenie siły mięśni

Wibracje stymulują i angażują do pracy wszystkie partie mięśni, skutecznie modelując , wzmacniając i upiększając ciało bez wkładania w to wysiłku fizycznego.

50Hz - poprawa elastyczności i wytrzymałości stawów, ścięgien i kości.

Vibra Activ powodując zwiększenie przepływu krwi , odżywia struktury kostne i stawowe , znacznie też poprawia elastyczność i wytrzymałość ścięgien.

Dobroczynność dla skóry :

Drgania jakim jest poddana nasza skóra stymulują wytwarzanie kolagenu i elastyny. Vibra Activ usuwa toksyny znajdujące się w skórze i warstwie podskórnej wywołując naturalny drenaż limfatyczny. Wyraźnie redukuje cellulit.

Wpływ na układ nerwowy i poprawa koordynacju ruhowej :

Wibracje pobudzają włókna nerwowe , poprawiają koordynację ruchową , balans ciała, refleks oraz płynność ruchów.

Stysfakcja i dobra forma :

Po każdym treningu osoba ćwicząca czuje się doskonale. Wibracje mają niesamowity wpływ na samopoczucie. Wyraźnie wzrasta ochota do działania i odpornosć na stres. Aktywowane sa hormony szczęścia.  

ACTIV SUN

Urządzenie Activ Sun wykorzystuje naturalne działanie promieni podczerwieni, których głównym źródłem jest słońce. Synergia podczerwienie oraz aromaterapii pozwala uzyskać zaskakujące efekty zarówno w dziedzinie odchudzania, redukcji cellulitu jak i helioterapii. Ciepło ma zdolność przenikania 4 cm. w głąb ciała ludzkiego , dzięki temu eliminujemy straty energii i poprawiamy terapeutyczne efekty zabiegu nagrzewania.

KORZYŚCI WYNIKAJĄCE Z KORZYSTANIA Z ACTIV SUN PODCZAS :

ĆWICZEŃ FIZYCZNYCH - rewelacyjna metoda pozwalająca błyskawicznie rozgrzać mięśnie , przyśpieszyć krążenie, metabolizm oraz procesy pocenia . Dzięki temu dochodzi do dwukrotnie szybszego spalania kalorii , a ćwiczenia stają się dwa razy bardziej efektywne.

MASAŻU I ZABIEGÓW NA CIAŁO - zastosowane profesjonalne kosmetyki wyszczuplające, nawilżające , relaksacyjne na rozgrzane promieniami podczerwieni tkanki przenikają w ich głąb dzięki czemu ich działanie jest maksymalnie spotęgowane.

RELAKSACJI - promienie podczerwieni powodują ogólne rozluźnienie mięśni , uczucie spokoju oraz wyciszenia.

 

Naukowcy z dziedziny helioterapii wykazali następujące zmiany wynikające z oddziaływania promieni podczerwienie zastosowanych w Activ Sun : 

- DWUKROTNIE SZYBSZE SPALANIE TKANKI TŁUSZCZOWEJ -

Przyśpieszenie krążenia krwi w skórze i tkance podskórnej powoduje dwukrotne przyśpieszenie procesów przemiany materii. Efektem czego jest szybka utrata zbędnych kilogramów oraz cellulitu.

- USUWANIE NADMIARU TOKSYN Z ORGANIZMU -

Odtruwanie i usuwanie toksyn w czasie intensywnego pocenia.

- PRZYŚPIESZENIE PRZEMIANY MATERII -

Spalanie kalorii w Activ Sun stanowi idealnie doskonały sposób zgubienia zbędnych kilogramówi przyśpieszenia przemiany materii. Podniesienie temperatury ciała o 1 stopień powoduje przyśpieszenie przemiany materii o 30% . Od teraz zgrabna sylwetka jet możliwa bez drastycznych diet oraz intensywnych, forsujących ćwiczeń.

- POPRAWA KONDYCJI UKŁADU SERCOWO - NACZYNIOWEGO -

Zwiększenie częstotliwości akcji serca do wartości jakie osiągane sa u ludzi intensywnie uprawiających ćwiczenia fizyczne

- DZIAŁANIE PRZECIWBÓLOWE -

Działa przeciwbólowo, ogóloustrojowo w leczeniu urazów oraz przewlekłych dolegliwości pochodzenia neurologicznego i reumatoidalnego.

- OPÓŹNIENIE PROCESÓW STARZENIA SIĘ SKÓRY - ANTI AGIN -

Rewelacyjne efekty w procesie opóźnienia starzenia się skóry. Dzięki promieniom podczerwonym podczas naświetlań dochodzi o produkcji kolagenu w skórze.  

- ZWIĘKSZENIE ELASTYCZNOŚCI ELEMENTÓW MIĘKKICH STAWÓW -

- ACTIV SUN -

Może być wykorzystany zarówno w sporcie jak i w rehabilitacji ruchowej, co daje pewność , że tkanki sa należycie przygotowane do ćwiczeń , a uzyskane efekty sa trwałe.

- OCZYSZCZANIE SKÓRY -

Głęboko oczyszcza pory skóry, likfiduje krosty, trądzik.

- PRZYGOTOWANIE DO SESJI OPALANIA -

Promienie podczerwieni powodują zwiększenie cyrkulacji krwi przez co dochodzi do zwiększonego uwalniania melaniny , co zwiększa efektywność opalania.

- INTENSYFIKUJE I WSPOMAGA DZIAŁANIE -

Peelingu , elektrosymulacji , ultradźwięków , światła laserowego, mikrodermabrazji , terapii tlenowej.

 

W Activ Sun wykorzystane zostały dobroczynne składniki olejków eterycznych w formie aromatarapii wnikające do organizmu w trakcie wąchania , podczas masażu i ćwiczeń przywracają harmonię i równowagę emocjonalną , tonizują nastroje , wyciszają lub stymulują, rozjaśniają umysł. Dobrze nam znana i bliska aromaterapia stanowi nieodłączny element zdrowego i higienicznego życia , nosząc ze sobą szlachetną woń naturalnych zapachów, staje się niezbędną częścią filozofii wellness.

  

 

 

 

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl