Salon Kosmetyki Estetycznej

peeling kawitacyjny/mikrowibracje

CO TO TAKIEGO KAWITACJA ?

Jest to rozerwanie cząsteczek cieczy naniesionej na powierzchnię skóry. Powoduje to powstawanie mikrobąbelków , które wytwarzają ruchy konwekcyjno transportujące. Powstałe mikrobąbelki cieczy powodują także depolaryzację oraz katalizację powierzchniową. Pod wpływem ultradźwięków , na powierzchni skóry dochodzi do szybkiego wytwarzania siarczanu chondroityny , co wywołuje rozbicie komórek warstwy rogowej naskórka - mozna też nazwać złuszczeniem - bez jakichkolwiek uszkodzeń komórek położonych głębiej.

Peeling kawitacyjny wykonywany w naszym salonie kosmetycznym jest bezinwazyjnym i w 100 % bezpiecznym zabiegiem, polegającym na usunięciu martwego, zrogowaciałego naskórka i zaieczyszczeń skóry za pomoca ultradźwięków - wibracji ultradźwiękowej samej lub wzbogaconej o masaż poprawiający mikrokrążenie i dotlenienie komórkowe. Zabieg kawitacji w sposób widoczny poprawia stan skóry każdego rodzaju - od suchej po tłustą i ze skłonnością do łojotoku. Świetnie odnawia skórę , poprawia jej napięcie , elastyczność poprzez pobudzenie fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Ciągłe korzystanie z peelingu kawitacyjnego powoduje usunięcie nadmiaru sebum z porów skóry, usunięcie zaskórników i bakterii. 

 

 

EFEKTY :

- zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka zostają usunięte

- poprawia się napiecie i elastyczność

- zmiany trądzikowe są złagadzane i leczone (zaleca się kawitację raz w tygodniu)

- plamy , przebarwienia zostają częściowo usunięte

- przyspieszona odnowa komórkowa

- leczy i hamuje trądzik niszcząc bakterie poprzez swoje działanie strylizujące

- uwalnia pory skóry od nadmiaru łoju, bakterii, substancji toksycznych , zanieczyszczeń

- głęboko nawilża poprzez mikromasaż

następuje wzrost przkrwienia w naskórku i skórze właściwej

-odświeżenie , odmłodzenie i zregenerowanie skóry 

 

Peeling kawitacyjny usuwa zrogowaciały naskórek z powierzchni skóry i znacznie ułatwia wchłanianie preparatów zastosowanych podczas zabiegu.

Poprawia napięcie skóry i pracę układu limfatycznego.

 


 

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl