Salon Kosmetyki Estetycznej

drenaż limfatyczny

Drenaz limfatyczny wykonywany w Salonie Kosmetyki Estetycznej A.Z.Prestige jest wykonywany manualnie na przemian z urzadzeniem umożliwiającym bilogiczny masaż osuszający , wspomagający ruch - prawidłowy przepływ limfy , przetaczając nadmiar płynów z przestrzeni wokół i między komórkami. Drenaz limfatyczny może wspomóc usuwanie problemów zdrowotnych i zbędnych produktów metabolizmu w organiźmie. Usuwa nadmiar płynów otaczających komórki ciała dzięki czemu , pomaga utrzymać bilans płynów w przestrzeni międzykomórkowej. Usuwane są produkty odpadowe powstające w procesie metabolizmu komórkowego. 

Limfa jest płynem przezroczystym , bezbarwnym lub lekko żółtawym. Składa się z 3/4 % z protein , chlorków , sodu , fibryny , mocznika , cukru, kwasów organicznych i limfocytów zbierających się po przejściu przez gruczoły limfatyczne. Objętość limfy stanowi 16% wagi ciała , a powstaje ona z szybkością 120ml/godz.. Szybkość ta jet obniżana przez wiele czynników , m.in.:

SEN : brak funkcjonowania mięśni i wolne oddychanie podczas snu, co powoduje poranne obrzęki i opuchliznę pod oczami.

INNE : niska temperatura , zmęczenie , stres , choroba , obrzęki pooperacyjne.

CZĘSTOTLIWOŚĆ WYKONYWANIA DRENAŻU LIMFATYCZNEGO CIAŁA (i twarzy) :

Aby osiągnąć satysfakcjonujące wyniki zalecam od 10 do 20 zabiegów z częstotliwością 2 lub 3 razy w tygodniu. Po tym czasie należy podtrzymywać rezultaty wykonując jeden zabieg w miesiącu. W domu , aby zwiększyć skuteczność zabiegów najlepiej jest używać w trakcie kąpieli szorstkiej rękawicy z włukny Luffa wcierając nią preparaty ujędrniające , poprawiające krążenie.

DRENAŻ TWARZY WSPOMAGA:

- usuwanie wad spowodowanych wiekiem , oczyszczenie i dotlenienie, usunięcie obrzęków - pod oczami lub po operacji chirurgicznej).

DRENAŻ CIAŁA WSPOMAGA:

- ujędrnienie piersi , walkę z cellulitem wodnym i tłuszczowym, usunięcie nadmiaru nagromadzonej wody w tkankach "ciężkie nogi" , odstresowuje, relaksuje.

CZAS TRWANIA ZABIEGU :

- od kostek do pasa (łącznie z brzuchem) : 40 min.

- całe ciało : 60 min.

- całe ciało + twarz : 1,30 min.

Drenaż limfatyczny wykorzystywany jest do wielu zabiegów w zakresie poprawy estetyki skóry, takich jak, np.: trądzik, skazy skórne, odbarwienia, obrzęgi , podkrążone i opuchnięte miejsca pod oczami, ciężkie nogi (opuchlizna wodna , słabe krążenie krwi), złogi tłuszczowe, cellulit. Drenaż pozwala na osiągnięcie głębszej penetracji i lepszego skutku zabiegów. Zabieg drenażu poprawia również samopoczucie , zrelaksowanie ciała, zniwelowanie napięcia i bólu mięśni, uwalnia ciało od stresu i zmęczenia.

 

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl