Salon Kosmetyki Estetycznej

KOSMETYKA ESTETYCZNA :

Salon Kosmetyki Estetycznej A.Z.Prestige oferuje Państwu specjalistyczne zabiegi na twarz , szyję, dekolt, okolice oczu , skórę głowy i całe ciało, mające charakter pielęgnacyjny, leczniczy, odmładzający - według potrzeb danej skóry. Zabiegi wykonywane są wyłącznie na kosmetykach naturalnych pozbawionych wszelkich sztucznych składników konserwujących . Dobierając marki kosmetyczne , brana byla pod uwagę jakość produktów - natura.

Dzięki wysokiej jakości preparatów efekt na skórze jest widoczny bezpośrednio po wykonanym zabiegu, a jego trwałość jest  dłużej utrzymująca się  niż w przypadku zabiegów wykonanych na kosmetykach o niskim standardzie. Preparaty mają zdolność docierania aż do skóry właściwej , odbudowując i regenerując po kolei jej struktury. Oczywiście warto kontynuować pielęgnację podtrzymująca efekty zabiegu, dlatego też każdy nasz klient ma możliwość zaopatrzenia się w wysokiej jakości preparaty do pielęgnacji domowej. 

 Zabiegi wykonywane są na preparatach takich marek jak: ONmacabim , Janssen, Kozmetika Afrodita , Monduniq.  Preparaty wszystkich wymienionych marek dostępne są również w sprzedaży dla klienta do pielęgnacji domowej. Po wykonanym zabiegu w salonie kosmetycznym na życzenie klienta idealnie dobierane są preparaty kosmetyczne dla danego problemu i rodzaju  skóry w celu kontynuowania doskonałej pielęgnacji w domu.

PROPONOWANE ZABIEGI (twarz, szyja, dekolt, skóra głowy) :

*** MEZOTERAPIA FRAKCYJNA - WPROWADZENIE SUBSTANCJI AKTYWNYCH ZA POMOCĄ URZĄDZENIA DERMA-FUSION-PEN - silny lifting, odmlodzenie, wygładzenie, redukcja skaz skórnych, silna regeneracja, zarzegnanie problemu ... / TWARZ, SZYJA, DEKOLT / CELLULIT / ROZSTĘPY / skóra głowy - PROBLEMY Z WYPADANIE WŁOSÓW, ŁYSIENIE ANDROGENOWE

*** MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA Z PEŁNYM ZABIEGIEM AKTYWUJĄCYM PROCES REGENERACJI SKÓRY

*** MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA  Z PEŁNYM ZABIEGIEM AKTYWUJĄCYM PROCES REGENERACJI SKÓRY

*** PEELINGI OWOCOWE -  Z UŻYCIEM KWASÓW OWOCOWYCH

*** PEELINGI CHEMICZNE PROWADZĄCE DO ZŁUSZCZENIA I SILNEJ ODNOWY SKÓRY

*** OCZYSZCZANIE  SKÓRY TWARZY (PLECY) MANUALNE LUB PRZY POMOCY PEELINGÓW

*** PEELING KAWITACYJNY Z PEŁNYM ZABIEGIEM PEILĘGNACYJNYM

*** WPROWADZANIE AKTYWNYCH PREPARATÓW ZA POMOCĄ FAL ULTRADŹWIĘKOWYCH (DZIAŁANIE LECZNICZE LUB ODMŁADZAJACE)

*** ZABIEGI RELAKSACYJNE , REGENERUJĄCE - TWARZY , SZYI I DEKOLTU Z MASAŻEM W POŁĄCZENIU Z DRENAŻEM LIMFATYCZNYM

*** ZABIEGI LECZNICZE NA ZMIANY TRĄDZIKOWE I POTRĄDZIKOWE

*** ZABIEGI Z UŻYCIEM PRĄDÓW D'ARSONVALA - (TRĄDZIK , OPRYSZCZKA ,

OWŁOSIONA SKÓRA GŁOWY - NA  ŁUPIEŻ, WYPADANIE, PRZETŁUSZCZANIE , ZAMYKANIE ŁUSEK WŁOSA

***  BIO OXY INFUZJA TLENOWA - ekskluzywny zabieg z użyciem naturalnych koktajli , dermokosmetyków wprowadzanych za pomocą czystego wysokociśnieniowego tlenu

***  DERMOOXY BRAZJA KWASOWA - zabieg leczniczy / specjalistycznie przygotowane kwasy wtłaczane do skóry za pomocą czystego tlenu

***  BIOOXY TRYCHOLOGY - leczenie skóry głowy / broblemy z wypadaniem, przerzedzeniem włosów / łysienie androgenowe .

 

....................................................................................................................................................................................................................................................................

PONIŻEJ MOGĄ PAŃSTWO ZAPOZNAĆ SIĘ Z IDEĄ DOSKONAŁYCH MAREK ,

GDZIE SĄ PRODUKOWANE PREPARATY I ICH DZIAŁANIEM NA NASZĄ SKÓRĘ

ONmacabim to nie tylko poprawa urody, to pewność siebie, sukces  i nowa filozofia życia- filozofia harmonii, poparta doświadczeniem setek pokoleń. Nie jest bowiem tajemnicą, że uroda i zdrowie to podstawa równowagi duchowej, harmonii ze światem i samym sobą, że skóra jest zwierciadłem duszy. Mając na względzie te założenia ONmacabim działa przy zastosowaniu rozsądnej dermatologii, efektywnego połączenia zarówno zewnętrznej jak i  wewnętrznej terapii, kierując się indywidualnym podejściem do klienta i zadbania o jego pełen komfort i bezpieczeństwo. Przy czym Laboratorium nie ogranicza swojego pola działania, korzystając jednocześnie z indywidualnych doświadczeń i wszechstronnej wiedzy kosmetologów.

Najnowocześniejsze trendy – będące podstawą tworzenia preparatów i protokołów procedur- to efekt połączenia unikatowych właściwości leczniczych ziół Judajskiej Pustyni i oryginalnych pomysłów specjalistów z Laboratorium Naukowego ONmacabim , w synergii z innowacyjnymi technologiami nowoczesnego przemysłu kosmetycznego. Cechą wyróżniającą firmę ONmacabim jest wielofunkcyjność unikatowych linii modułowych, które stanowią połączenie naturalnych biostymulatorów, wyodrębnionych z komórek roślinnych, aktywizujących czynność komórek skóry.

Potrzeba dążenia do piękna jest nieodłączną częścią ludzkiego życia i sięga początków ludzkości. ONmacabim czerpie z tradycyjnej medycyny starożytnej Persji, dzięki Nir Pazowi – stróżowi Księgi starożytnych perskich znachorów, za co cały zespół ONmacabim jest niezmiernie wdzięczny. Z pokolenia na pokolenie w rodzinie Nir Paza przekazywana była wiedza, znanych na całym świecie znachorów, o ziołach i recepturach leków oraz bezcennych eliksirów. Nir Paz, kontynuując wielowiekowe tradycje, połączył w sposób harmonijny wytwarzanie nowoczesnych i innowacyjnych kosmetyków paramedycznych z tysiącletnim doświadczeniem medycyny tradycyjnej.

Laboratorium ONmacabim mieszczące się w Izraelu, posiada najnowszy sprzęt umożliwiający stosowanie najnowocześniejszych nanotechnologii do opracowywania i wytwarzania preparatów kosmetycznych. Naszym głównym nauczycielem jest natura. Daje nam przykłady doskonałości będąc źródłem inspiracji i miłości do życia.

Wszystkie kosmetyki opracowane przez laboratorium ONmacabim przeszły fundamentalne i rygorystyczne badania naukowe i kliniczne, które potwierdziły najwyższą jakość i skuteczność działania. Wszystkie produkty ONmabacim posiadają certyfikaty zgodne ze światowymi standardami, w tym w Izraelu, Federacji Rosyjskiej, Ukrainie, Białorusi i Kazachstanie.

Niemiecka firma założona w 1990 roku przez Walthera Janssena , który wraz ze swoją małżonką Elą konsekwentnie pracuje na rzecz rozwoju systemu pielęgnacji skóry, który opiera się na wielu wysoce efektywnych i skutecznych substancjach czynnych. Zarówno składniki, jak i finalne produkty sprawdzane są przy pomocy wyspecjalizowanych badań, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo ich stosowania.  Ze swoja pionierską linią kosmeceutyków WHITE SECRETS (obecnie FAIR SKIN), Walther Janssen udał się do Azji. Produkty niezwykle szybko odniosły sukces, sprawiając że dobra reputacja Janssen Cosmetics szybko się rozprzestrzeniła . W krótkim czasie wzrosło zapotrzebowanie na kolejne linie do pielęgnacji poszczególnych typów skóry. Janssen Cosmetics oferuje nieograniczone możliwości tworzenia kompozycji zabiegowych dopasowanych do potrzeb skóry każdego klienta .

 

Słoweńska marka istniejąca już od ponad czterdziestu lat , w której powstają najlepszej jakości kosmetyki profesjonalne, przeznaczone do pracy w salonach kosmetycznych. Filozofia firmy jest spójna z imieniem jej patronki – greckiej bogini piękna i miłości, która rodzi się z morskiej piany.
Już na samym jej początku postawiono na rozwój i produkcję wyrobów kosmetycznych, których formuły muszą opierać się na przewadze składników aktywnych pochodzenia roślinnego. Wprowadzenie znikomego dodatku substancji syntetycznych często okazywało się konieczne dla stałego zapewnienia wysokiej jakości produkcji. Obecnie prawie całkowicie zastąpiono te składniki substancjami naturalnymi dzięki wykorzystaniu wyników badań naukowych nad oddziaływaniem licznych substancji roślinnych. Kosmetyki Afrodita oparte są na preparatach w skład których wchodzą wyłącznie składniki aktywne pochodzenia roślinnego. Ponad to:

nie zawierają olejków parafinowych, wazeliny ani silikonów,  nie są chronione sztucznymi konserwantami, nie zwierają barwników syntetycznych, opierają się na emulgatorach roślinnych, nie są testowane na zwierzętach.

 

 

 

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl