Salon Kosmetyki Estetycznej

STcells komórki macierzyste roślin liposomatycznych deLux

ZABIEG Z URZYCIEM KOMÓREK MACIERZYSTYCH stCELLS ROŚLIN LIPOSOMATYCZNYCH "De Lux"

Ogromne możliwości naprawcze, pobudzenie skóry do odnowy jej regeneracja oraz ochrona przed procesami starzenia - to właściwości komórek macierzystych. Cała ich moc polega na stymulacji ludzkich komórek do autoodnowy i odbudowy.

Zabie na komórkach macierzystych STcells bez wątpienia jest najsilniejszą bezinwazyjną procedurą (z użyciem samych preparatów kosmetycznych) sośród zabiegów ONmacabim.

Unikalna technologia łączenia komórek macierzystych z wąkroty azjatyckiej i czerwonych winogron z kwasami owocowymi , kompleksem specjalistycznych ekstraktów roślinnych oraz enzymów z kozich serów nie występuje w żadnej innej marce kosmetycznej. Wszystkie preparaty serii STcells użyte podczas zabiegu zawierają duże stężenie witaminy C z Etroga Cytrus , ponadto są wzbogacone ekstraktami leczniczych ziół hebrajskich.

Zabieg doskonale ujędrnia, liftinguje i doskonale nawilża, odżywia, mocno rozświetla i rozjaśnia skórę. Przeznaczony do podnoszenia i zaostrzenia owalu twarzy, wygładzenia mikro wypukłości i korekty małych i średnich zmarszczek. Kuracja STcells skierowana jest dla osób od 40 roku życia ale może być również doskonałym zabiegiem dla osób młodych, potrzebujących natychmiastowej rewitalizacji.

Czas trwania zabiegu : 1godz.30 min.

​Cena : twarz i szyja: 280,00zł. 

            twarz , szyja i dekolt : 380,00zł.

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl