Salon Kosmetyki Estetycznej

PROPONOWANE ZABIEGI NA TWARZ

**************************************************************************************

EKSKLUZYWNY ZABIEG NA TWARZ Z 24 Ka ZŁOTEM / Z MASKĄ PARAFINOWĄ  :

Złoto o łacińskiej nazwie Aurum jest niezwykle drogocennym metalem , znanym od setek lat i symbolizującym słońce. Jego rzadkość występowania , blask i wytrzymałość sprawia , że jest utożsamiane z siłą, bogactwem i pięknem we wszystkich dotychczas istniejących kulturach. Rozwój nowoczesnych technologii uczynił możliwym rozdrobnienie czystego złota na mikronowe cząstki i dzięki temu możemy wykorzystać jego wspaniałe możliwości. Dowiedziono, ze złoto oddziałuje w zakresie odmładzania skóry , wygładxania zmarszczek oraz poprawy napięcia skóry.

Złoto wpływa pozytywnie na :

zmniejszenie rozpadu kolagenu i elastyny, które są kluczowymi substancjami , odpwoiedzialnymi za jędrność skóry  /  ukrwienie skóry /  obniżenie poziomu wolnych rodników i zbudowania ochrony przed zewnętrznymi czynnikami stresogennymi / załamanie światła , co powoduje efekt jaśniejszej i młodszej skóry, a także kamufluje jej niedoskonałości.

Preperaty z serii GOLD 24Ka zwierają czyste złoto , izoflawony sojowe (genisteinę w liposomach), maśło karite, beta glukan, pantenol, ceramidy oraz unikalne oleje roślinne , m.in.: ze strączyńca

Polecamy zabieg ze złotem w naszym salonie kosmetycznym - efekt jest natychmiastowy w wygładzeniu skóry , idealnym nawilżeniu i poprawie krążenia skórnego. W trakcie zabiegu wykonany jest relaksacyjny masaż w połączeniu z drenażem limfatycznym. Twarz nabiera zdecydowanie gładszych rysów , jest odprężona i zrelaksowana. Po masażu nakładana jest cieplutka parafina z 24Ka złotem w celu głębszej penetracji i lepszego działania preperatów wcześniej zastosowanych - równeż z 24Ka złotem. Zabieg zakończony jest wklepaniem kremu ze złotem.

Działanie genisteiny zawartej w preparatach Pure Gold 24Ka w zamkniętej (liposomowej) postaci  wpływa korzystnie na:

intensywność procesu tworzenia się kolagenu / zahamowanie rozkładu włókien kolagenu i elastyny / ujędrnienie skóry / tworzenie skutecznej ochrony anti-age (skóra po 40r.ż. traci corocznie ok.2% kolagenu i dlatego jest o 1% cieńsza) / wyraźnie odmłodzony wygląd skóry (5 lat młodszy wygląd z powodu zmniejszenia występowania zmarszczek).

Cena zabiegu : 190,00 zł.

**************************************************************************************

ZABIEG ROZŚWIETLAJĄCO-NAWILŻAJĄCY Z CZYSTĄ WITAMNĄ C :

Zabieg relaksująco - nawilżający, stworzony dla osób ze skórą normalną , mieszaną po suchą o działaniu odmładzającym, na bazie owoców drzewa Rami Etrog Cytron (Citrus medica).

Jednym z najważniejszych składników preparatów jest witamina C otrzymywana z Cytrona Etrog ( Citrus medica) popularnie zwany Cytron bogaty w witaminę C. Preparaty zawierają antyoksydanty działające przeciwzapalnie i przeciwalergicznie, poprawiają elastyczność naczyń krwionośnych, stymulują syntezę kolagenu, regenerują skórę poprzez aktywizację mikro obiegu krwionośnego, zapewniając naturalną obronę, wzmacniając tkanki i tym samym wybielając skórę.

Preparaty tej serii wspomagają regulacje procesów metabolizmu i regeneracji tkanek, biorąc udział w syntezie kolagenu i elastyny, zmniejszając produkcję melaniny, podnosząc odporność skóry na stres oksydacyjny i negatywne działanie środowiska, wspomagają procesy immunologiczne, zapobiegają procesom biologicznego starzenia się skóry i zatrzymują proces fotostarzenia.

Cena zabiegu : 130,00zł.

*************************************************************************************

SPECJALISTYCZNA PIELĘGNACJA NA TRĄDZIK RÓŻOWATY :

Acne Rosacea pielęgnacja specjalistyczna skór z trądzikiem różowatym skierowana jest dla osób z nadmierną wrażliwością i pobudliwością skóry, z trwałym i przejściowym rumieniem twarzy, skłonnej do kruchych naczynek krwionośnych , dla skór alergicznych. Preparat użyte w zabiegu bazują na synergicznym działaniu leczniczych ekstraktów ziołowych i wyciągów roślinnych , tj.: kasztanowiec, kocanka hebrajska, cedr, jałowiec, geranium, tilirozyna, olejek mirtowy, olejek z drzewa herbacianego. Mają one zdolność wzmacniania kapilar naczyń krwonośnych, usprawniają przepływ krwi, działają przeciwzapalnie, łagodząco i przeciwświądowo oraz nawilżająco. Wzmacniają i uszczelniają barierę naskórkową, zapobiegając wysuszeniu skóry. Bodwyższają w znaczący sposób mechanizmy obronne skóry. Zabiegi stosowane systematycznie prowadzą do istotnej poprawy wyglądu , spowalniają i hamują przebieg choroby.

Zabieg dedykowany dla osób z rozszerzonymi naczyniami włosowatymi , z przelotnym lub trwałym rumieniem, łagodnym stanem zapalnym, dla skó z trądzikiem różowatym I i II stopnia, dla skór o podłożu naczyniowym, wrażliwych i nadwrażliwych.

PRZECIWWSKAZANIA DO ZABIEGU :

uszkodzona skóra (nadżerki, otarcia, przerwanie ciągłości naskórka) / zakażenie bakteryjne, wirusowe i grzybicze / opryszczka w fazie aktywnej / leczenie retinoidami / choroby autoimmunologiczne / radioterapia i chemioterapia / ostry stan zapalny / osoba w trakcie leczenie dermatologicznego (musi być zgoda lekarza na zabiegi jeśli jest leczony)

Cena zabiegu : 140,00zł. / 160,00 zł.

 

.

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl