Salon Kosmetyki Estetycznej

Zagęszczenie i wydłużenie rzęs

PRZEDŁUŻENIE I ZAGĘSZCZENE RZĘS :

OFEROWANE METODY :

KĘPKI -

Rzęsy doczepiane kępkami - w każdej kępce są 3 lub 4 rzęski .

Kępki mogą być doczepione na jedno wyjście specjalne za pomocą kleju silikonowego lub na kilka dni za pomoca kleju mocniejszego, przeznaczonego do rzęs. Do wyboru 3 długości kępek dostosowanych do osoby.

czas zabiegu : 10min.

cena : ok. 30,00 zł. w zależności od ilości użytych kępek.

TAŚMA -

Rzęsy połączone na cieniutkiej taśmie. Przykleja się je na całej długości powieki. Dla osób lubiąch wygląd teatralny lub na specjalne okolicznościowe wyjście. Rzęski na taśmie dostęne są w różnych kolorach i długościach.

czas zabiegu : ok. 10min.

cena: uzależniona jest od wyboru rzęs

TECHNIKA 1:1 -

Rzęski jedwabne przyklejane klejem przeznaczonym specjalnie do wrażliwych kolic oka. Do każdej pojedyńczej rzęski naturalnej przyklejana jest jedna rzęska jedwabna. Efekt końcowy jest bardzo naturalny i subtelny. Rzęsy są gęstrze i dłuższe. Długość i grubość rzęs jest ustalana przed założeniem i zależna jest nie tylko od chęci posiadania  długich rzęs ale też od stanu i wytrzymałości rzęs naturalnych. Dla osób noszących okulary zalecam nieco krótsze rzęski by nie ocierały się o szkła.

czas zabiegu : ok. 2 - 3 godz. w zależności od gęstości naturalnych rzęs 

cena : 130,00 zł.

TECHNIKA 3:1 (3D) - lub 2:1 (2D)   

Rzęski 100% naturalne z Kuny lub jedwabiu. W dotyku są delikatne . Do jednej naturalnej rzęsy doczepiane są dwie lub trzy rzęski z Kuny lub jedwabiu. Efekt jest bardzo spektakularny . Rzęsy są mocno zagęszczone . Długość jest dowolna od 0,7 cm. do 1,4 cm. chociaż w dużej mierze decyduje tu tak jak w przypadku powyższej techniki - stan i wytrzymałość rzęs naturalnych.

czas zabiegu : ok. 2,5 - 4 godz. w zależności od gęstości naturalnych rzęs 

cena : 2:1=180,00 zł. 3:1=250,00 zł.

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl