Salon Kosmetyki Estetycznej

BRWI / RZĘSY :

Modelowanie brwi , nadanie im odpowiedniego koloru i kształtu, soczyście podkreślony kolor rzęs , to niby małe niuanse , a jakże mocno zmieniające wyrazistość twarzy. Brwi są charakterystycznym akcentem wyglądu całej twarzy , dlatego istotne jest idealne ich dobranie, barwą i kształtem.

 

 

Oferuję hennę żelową w kolorze idealnie dopasowanym do typu urody.  Regulację brwi wykonuję za pomocą pęsety dopasowując je do kształtu twarzy. Dla osób chcących , by ich rzęsy były piękniejsze polecam zakup bardzo dobrej - sprawdzonej odżywki do rzęs. Pełny opis znajdą Państwo pod poniższym wchodząc od strony sklepu www.azprestige.pl "  w kategorii " kosmetyka Kolorowa " / " tusze do rzęs " - LONG LASH SERUM

 

.

Dla osób chcących , by ich rzęsy były od razu gęste i długie zapraszam na przdłużanie i zagęszczenie rzęs - na kilka sposobów do wyboru:

KĘPKI - rzęsy doczepiane kępkami - w każdej kępce są 3 lub 4 rzęski . Kępki mogę doczepić na jedno wyjście specjalne za pomocą kleju silikonowego lub na kilka dni za pomoca kleju mocniejszego przeznaczonego do rzęs. Posiadam 3 długości kępek do wyboru.

TAŚMA - rzęsy połączone na cieniutkiej taśmie. Przykleja się je na całej długości powieki. Efekt jest wręcz teatralny. Rzęski na taśmie są w różnych kolorach i długościach.

TECHNIKA 1:1 - rzęski jedwabne przyklejane specjalnym klejem . Do każdej pojedyńczej rzęski przyklejam jedna rzęskę jedwabną. Efekt końcowy jest bardzo naturalnie wyglądający. Rzęsy wydają się gęstrze i są zdecydowanie dłuższe. Długość rzęs jest ustalana przed założeniem i zależna jest nie tylko od chęci posiadania  długich rzęs ale też od stanu i wytrzymałości rzęs naturalnych.

TECHNIKA 3:1 - lub 2:1  rzęski 100% naturalne z Kuny lub jedwabiu. W dotyku są delikatne . Do jednej naturalnej rzęsy doklejam dwie lub trzy rzęski z Kuny lub jedwabiu. Efekt jest bardzo spektakularny . Rzęsy są mocno zagęszczone . Długość jest dowolna od 0,7 cm. do 1,4 cm. chociaż w dużej mierze decyduje tu tak jak w przypadku powyższej techniki - stan i wytrzymałość rzęs naturalnych.

 

ZAPRASZAM :)

 

 

Copyrights © A.Z. Prestige - salon kosmetyczny
Realizacja: Intellect.pl